Taris OTS 8.0

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-28 12:41:36

Kuziol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1
Punktów :   

Whta is Going On!!

Ok rozumie to ze obinzyliscie knigtowi sile rozumie to ze bylo ty resow itp ale jesli robic to tez musi miec jakis skuten + dla graczy !


np gram knightem i jak ide na dragi to nwalaja mnie jak glupie , omalo co grupa spiderow mnie nie zabila prosze was o zmniejszenie ataku mobom jesli knightowi obizacie atak to moby musza byc tez slabsze logiczne ..



pozdrawiam narazie

Offline

 

#2 2007-08-29 12:09:35

Damc

Skrypter

3933138
Skąd: Turek
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Whta is Going On!!

Cóż knight to taka puszka z dużą ilością hp i średnimi obrażeniami(z definicji) i myślę, że obrażenia są od potworów odpowiednie. Tak samo stosunek ceny UH w sklepie do zużycia uwarzam za odpowiedni(faworyzuje druida jako postać najbardziej ekonomiczną, wystarczy wbić 24 lvl. Mimo tego na serwerze lwią część stanowią(nie licząć altów) knighty później są sorce i palki, a na szarym końcu druidzi, których jest 0(tych co mają główną postać druida).

Offline

 

#3 2007-08-30 13:35:08

Zaybast

Użytkownik

4497860
Zarejestrowany: 2007-08-26
Posty: 19
Punktów :   

Re: Whta is Going On!!

ja tez jestem za tym zeby troche jednak wzmocnic knighta poniewaz jak podejdzie do niego sorc i zacznie go nawalac z rozdzki i sd to duza ilosc zycia mu sie na niewiele zda jak niebedzie sie mial jak bronic dlatego zwiekszyl bym mu troche damage

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slayersfans.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.polsat.pun.pl www.heineken.pun.pl www.gniotki.pun.pl